Nasze usługi

Poznaj pełen zakres usług, które oferujemy. Zapoznaj się ze szczegółowym opisem każdej z nich oraz obowiązującymi cenami.


Wizyta pierwsza

Aby przygotować spersonalizowaną dietę niezbędne jest zebranie szczegółowego wywiadu. Podczas pierwszej wizyty u dietetyka zbierany jest wywiad zdrowotny, żywieniowy, wykonywane są pomiary, ustalany cel diety. Ustalana jest również ilość posiłków, ich godziny, produkty lubiane i nie lubiane oraz inne preferencje i możliwości. 

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się jak przygotować się do wizyty, zapraszam tutaj.


Wizyta kontrolna

Wizyta kontrolna przeprowadzana jest najczęściej po 2-4 tygodniach od rozpoczęcia diety. Podczas wizyty przeprowadzany jest ponowny wywiad, wykonywane są pomiary oraz ustalany dalszy plan działania. Dieta w zależności od potrzeb jest zmieniana lub pozostaje ta sama. 

W międzyczasie zapraszam do odwiedzania mojego profilu na Facebooku gdzie publikuję zdrowe przepisy oraz porady dietetyczne kliknij tutaj


Odbiór planu żywieniowego

Plan żywieniowy składa się z kilku części:

  • wyniki pomiarów z obliczonym zapotrzebowaniem na energię
  • zalecenia w zależności od celu diety
  • praktyczna instrukcja do diety
  • jadłospis w którym znajduje się po 14 propozycji na każdy posiłek. Każdy posiłek ma rozpisaną listę produktów, gramaturę, miarę domową oraz sposób przygotowania. Do jadłospisu dołączana jest lista zakupów (w przypadku jadłospisów rozpisanych na konkretne dni)
  • lista wymienników produktów
  • zadania kontrolne w zależności od potrzeb

Poznaj opinie na temat mojej Poradni:

Znany Lekarz

Facebook


do góry